Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Nové online závody RaceMania - závodíme za OctaviaClub.cz

Pojďte závodit za OctaviaClub v nové online automobilové hře RACEMANIA

logo nova online hra racemania

nova online hra racemania 

Souhrnné informace k soutěži naleznete zde:

1. Od 18.8. je možné provést registraci do hry na stránkách www.racemania.cz . Ve hře bude k dispozici pro dotazy administrátor pod uživatelským jménem "lukyn28", na kterého je možné kdykoliv zaslat dotaz nebo připomínku ke hře nebo samotné soutěži.

2. Při registraci je nutné uvést, že ses dozvěděl o hře na stránkách www.OctaviaClub.cz , čímž se stáváš v soutěži týmů členem tohoto klubu. Jednotlivé týmy budou o aktuálním pořadí týmů průběžně informování.

3. Pro každý tým bude důležité za dobu pilotního provozu nasbírat co nejvíce tzv. rank bodů, které se získávají za výhry v závodech. Do výsledného počtu rank bodů týmu se budou započítávat pouze body hráčů, jejich konto rank bodů přesáhne 5000. Tuto hodnotu lze poměrně snadno získat a zapojí tak do soutěže opravdu aktivní hráče. Aktuální počet rank bodů každého hráče lze vidět přímo ve hře.

4. Počet členů týmu není nijak omezen, takže čím více hráčů bude tým mít, tím je větší šance vyhrát nad všemi ostatními. Jedna osoba však může mít ve hře zaregistrován pouze jeden účet.

5. Na konci pilotního provozu bude vyhlášen vítězný tým a všichni jeho členové obdrží speciální herní měnu, kterou mohou v případě zapojení se do další soutěže využít pro získání nadstandardních výhod.

6. Po pilotním provozu bude spuštěn bonusový turnaj pro všechny hráče, který se bude hrát formou vyřazovacích kol a na jehož konci bude odměněno 8 nejlepších hráčů. První místo odměníme tabletem  ACER Iconia Tab B1-720  a ostatní hráče drobnými cenami.

7. Přejeme hodně štěstí při závodech.

:)