Novinky OctaviaClubu - 11/2018

Jelikož se řady členů a fanoušků OctaviaClubu stále rozrůstají, snažíme se vymýšlet nové a nové věci. Rozhodli jsme se pár zásadních věcí sepsat do krátkého článku.

Jak jste si určitě všimli, přibývají na stránce články i od jiných autorů, jelikož jsme rozšířili redakci o časté i občasné autory, abychom vám přinášeli stále zajímavé články a novinky. Pokud se i vy chcete nějak do dění zapojit, ozvěte se přes kontaktní formulář. Novým kolegům v redakci přejeme samozřejmě hodně elánu :)

OctaviaClub dlouhodobě podporuje chov Lamy Alpaky v ZOO Liberec a nejinak tomu bude i v letošním roce. Poprvé se ale připojíme i k akci Movember na podporu osvěty a proti (nejen) rakovině varlat a prostaty.
Do eshopu OctaviaClubu jsme přidali speciální edici triček, přičemž celý zisk poputuje na transparentní konto nadace Muži proti rakovině.
Objednávky budeme realizovat formou předplatby, následné výroby a dodání, abychom neměli na skladě velikosti, které vám nepadnou :) Cena za tričko je krásných 250 Kč a na konto tak poputuje 75 Kč za každé prodané. Partnerem OctaviaClubu pro tyto akce je samozřejmě Sítodílna.cz

Tričko naleznete zde >>>>>
Tričko Movember OctaviaClub

 

Jako tradičně každý rok jsme sbírali vaše fotky pomocí speciálního formuláře a vytvořili z nich nástěnné kalendáře v rozměru A4+ a A3+.
Cena za velikost A4+ je 105 Kč
Cena za velikost A3+ je 165 Kč

(členové clubu mají po přihlášení a nastavení clubového ceníku slevu)

Kalendáře najdete v Shopu zde >>>>>
Kalendar OctaviaClub 2019

Poslední novinkou je očekávaný termín 11.Octavia Srazu. Slíbili jsme, že se zamyslíme, jak po deseti úspěšných letech pokračovat dál, abychom akci podobné velikosti a charakteru zvládli i v budoucnu. Dali jsme si tedy o něco delší pauzu a proto se bude konat 11.Octavia Sraz v roce 2020 a sice v termínu 5.-7.6.2020. Pro sraz už máme zamluvený oblíbený kemp v Žamberku, ale stále se poohlížíme po dalších možnostech.

V roce 2019 však uspořádáme 2-3 jednodenní menší srazy ve zcela jiném formátu a také uvažujeme o obnovení orientačního závodu, který se jel jednou kolem Ještědu a několikrát v rámci Aktivně-relaxačního srazu na Pálavě. O všem se samozřejmě včas dočtete na stránkách OctaviaClubu.