Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

NOVÝ PARTNER OCTAVIACLUBU : GECKOPNEU.CZ

Svislá poloha, důsledné dodržování teploty a osvětlení, průběžná kontrola vlhkosti, čistota a ohleduplný přístup při návozu i vyskladnění… Popsané procesy se v případě skladování pneumatik zdají být triviální nebo samozřejmé, ale právě jejich naplňování pomohlo firmě GECKO INTERNATIONAL s.r.o. získat od roku 2012 na vysoce konkurenčním trhu velmi významný podíl. Marketing firmy se totiž opírá i o moderní skladovací prostory ve VGP Parku Tuchomeřice u Prahy. Do filosofie tohoto distributora a prodejce pneumatik se promítl fakt, že jde o dceřinou společnost švýcarské firmy ESA Burgdorf, pověstné svou precizností a důsledným dodržováním všech standardů kvality.

gecko sklad exterier

Zcela záměrně jsme si i na doporučení poradenské společnosti DTZ vybrali moderní skladové prostory nedaleko Prahy, které nám svým vybavením na míru našim potřebám umožňují pečovat o sortiment pneumatik co nejcitlivěji. Zároveň nám způsob naskladnění a propojení s inovativním softwarem umožňuje dodat koncovému zákazníkovi pneumatiky maximálně do dvou pracovních dní,“ uvádí jednatelka společnosti GECKO Ing. Soňa Benešová. Klienti tento přístup oceňují a díky jejich přízni se firma na trhu prosadila i přes značnou konkurenci v rekordně krátké době.

GECKO věnuje pneumatikám stejnou pozornost, jako zodpovědní majitelé svým automobilům, což se projevuje na jízdních vlastnostech, ale zejména na delší životnosti pneumatik. Přestože bývá parametr DOT (datum výroby) pneu pro motoristy zásadní, vhodný způsob skladování zaručuje, že původní vlastnosti budou zachovány i nadále a to i u starších pneumatik. Kupříkladu nadměrné  teplo a vlhko mohou mít fatální dopad na jejich životnost a specifické rysy.

Sami odborníci z oboru a výrobci pneumatik uvádí, že zejména v posledních letech je fenomén DOT značně přeceňován. Zákazníky by měl zajímat nejen již zmíněný DOT, ale hlavně způsob uskladnění pneumatik. Právě GECKO může toto správné skladování díky moderním systémům zaručit, stejně jako eliminaci škodlivých vlivů.

A jak konkrétně vypadá skladování pneu v prostorách firmy GECKO, poblíž pražského letiště a jedné z nejdůležitějších dopravních tepen v České republice? Díky používanému modernímu regálovému systému skladování pneumatik bez disků ve svislé poloze, který je předepsán i samotnými výrobci, a adekvátnímu skladovacímu klimatu, jenž se týká zejména správné regulace teploty a vlhkosti, je zaručeno zachování kvality a živostnosti.

gecko sklad interier

Zákazníci, soukromé osoby i obchodníci, firmy GECKO si mohou v rámci internetového obchodu vybírat ze všech renomovaných značek pneumatik nejen pro osobní automobily, ale i pro SUV a dodávky. Jelikož je zboží expedováno přímo ze skladu v Tuchoměřicích, dodání je povětšinou uskutečněno do druhého dne. V případě nutnosti objednání atypických rozměrů pneumatik nebo vybrané „akční značky“ u zahraničního dodavatele, je sortiment zajištěn individuálně a doručován do  max. 5 dnů.

Pro všechny spokojené zákazníky a fanoušky jsou v nabídce GECKO fan shopu k dispozici čepice a samolepky s logem oblíbeného gekona, maskota firmy GECKO. Sortiment Fan Shopu hodlá GECKO v budoucnu dále rozšiřovat o zajímavé produkty.

Čestně, jednoduše, bezpečně a spolehlivě – tak funguje nákup pneumatik u společnosti GECKO!

www.geckopneu.cz

gecko pneu logo