Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Nový praktický srovnávač pneumatik – www.zupo.cz

Nový praktický srovnávač pneumatik – www.zupo.cz

Ke kvalitě a spolehlivosti auta patří bezesporu také pneumatiky. Ať už upřednostňujete jakéhokoliv výrobce, při výběru konkrétního prodejce zjistíte, že se ceny stejných pneumatik na internetu liší až o desítky procent. I proto vznikl na začátku roku 2018 první profesionální srovnávač pneumatik v Česku – srovnávač ZUPO, který se zaměřuje čistě na pneumatiky. Na jednom místě tak rychle zjistíte, kde své nové pneumatiky nejvýhodněji koupit. Letní, zimní i celoroční.

Najděte aktuálně nejlepší nabídku

Tento nezávislý srovnávač pneumatik slouží ke zjednodušení hledání na internetu. Jeho hlavní předností je právě specializace. Když hledáte pneumatiky třeba na Heuréce, vyjde vám z toho jen nejasný zmatek, a stejně nevíte, kterého prodejce si vybrat. Na www.zupo.cz máte všechny informace, které jsou pro vás klíčové, na jednom místě. Srovnávač pneu za vás okamžitě prohledá internet a vyhodí vám ty aktuálně nejvýhodnější nabídky.

Jak srovnávač pneu funguje

Vyhledávání pneumatik je úplně jednoduché. Přijdete na www.zupo.cz, do přehledných kolonek vyberete parametry pneumatik, které potřebujete. To znamená, že potřebujete znát především šířku, profil a průměr požadovaných pneumatik. Dále pak určíte, jestli chcete pneumatiky zimní, letní nebo celoroční, případně si můžete vybrat i výrobce a rychlost. Po jednoduchém vyplnění už jen kliknete na tlačítko „Najdi a porovnej“ a obratem zjistíte, kde své pneumatiky koupíte nejlevněji.

Jestli se v pneumatikách a jejich značení moc nevyznáte, nevadí. Na www.zupo.cz v sekci ZUPO radí najdete přehledné vysvětlení toho, co znamenají jednotlivá čísla na pneumatikách i nezávislé poradenství, jaké pneumatiky si pro svůj vůz vybrat.

Pneu nejen na Škodovku

ZUPO má také zvláštní sekci, kde nabízí poradenství k pneumatikám na nejčastější typy vozidel. Najdete tam tak přehled vhodných pneumatik na Fabii, Octavii, Superb, Rapid, Yeti i SUV Kodiaq. Srovnávač pneumatik je zde však pro všechny typy aut a hlavně pro všechny řidiče. Podívejte se na ZUPO a porovnejte ceny pneumatik u jednotlivých prodejců.

ZUPO – srovnání pneumatik zdarma, rychle a s okamžitým výsledkem.