Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Nový přírůstek do rodiny Simply Clever

Již pár let se v nových "škodovkách" používají důmyslné, za to jednoduché prvky s názvem Simply clever. Prvním pomocníkem byl gumový držák na telefon, který se zasunul do otvoru pro nápoje. Revoluce však přišla až se škrabkou na led umístěnou ve víčku palivové nádrže. Nové modely ale přijíždějí s další vychytávkou!

Simply clever

Je až pozoruhodné, že se vynalézáním a uváděním vychytávek zabývá pouze mladoboleslavská automobilka. Při pohledu do jiných modelů na trhu totiž nikde nic podobného nenajdeme, a to je škoda. Mnoho ze Simply clever prvků dělá používání auta výrazně praktičtější a z vlastních zkušeností vím, že se na to velmi rychle zvyká.

Prostě jednoduché...

V úvodu jsem nastínil, že těchto prvků, které automobilka ŠKODA AUTO nabízí je víc. Pojďme se alespoň na část z nich podívat. Od Octavie III. generace jsou podle výbavy k dispozici tyto prvky:

  • škrabka ve víčku palivové nádrže,
  • síťky a úchyty v zavazadlovém prostoru,
  • deštník ve dveřích řidiče,
  • držák na telefon, klíč a mince do otvoru pro nápoje,
  • chrániče hrany dveří,
  • odpadkový koš u spolujezdce,
  • LED svítilna ve verzi Combi,
  • držák s úchytnými element pro otevření PET lahve jednou rukou.

Simply clever

Nyní si neodpustím ještě jednu poznámku na adresu škrabky. V poslední době totiž prošla mírným faceliftem. Přibylo na ní pravítko, které je určeno pro měření hloubky dezénu vaší Octavie. Jednoduše tak identifikujete, zda je nutné koupit nové obutí.

Chytré víčko

Nová modelová řada, počínaje čerstvě představenou dvojící modelů Scala a Kamiq, přijíždějí se zbrusu novým důmyslným prvkem. Jedná se o praktické víčko nádržky ostřikovačů, které je vyrobeno z gumy. Díky tomu plní funkcí zátky ale také trychtýře! Přátele, jistě mi dáte za pravdu, že jen málokomu se povede nalévat kapalinu do ostřikovačů, bez potřísnění alespoň pár kapkami okolí nádržky. Nejnovějším prvkem z řady Simply clever budou standardně vybavemy všechny nové modely včetně očekáváne Octavie IV. generace.

Simply clever

Zdroj: Garáž.cz