Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

OCTAVIA 3 BEZ MASKOVÁNÍ?

Pravda, nejsou to úplně dokonalé záběry, když vůz ukazují výlučně s otevřenou kapotou motoru i všemi dveřmi, přesto jsou o mnoho lepší než všechny dosavadní úniky a špionáže. Vůz totiž postrádá jakýkoli náznak maskování a zcela odhaluje řešení předních světel, podobu nárazníku, masky chladiče i zadních partií. Teprve po dnešku si můžeme dovolit jednoznačně říci, že podoba mladobleslavské novinky nás už nepřekvapí.

Je třeba říci, že navzdory všem předchozím poloodhalením je podoba zejména předních partií trochu překvapivá. Světla jsou větší, výrazně zakřivení jejich spodní hrany se také moc nečekalo a i mohutnost předního nárazníku překonává předpoklady. Naopak maska chladiče je přesně taková, jak jsme si ji „vysnili” a podobně lze hovořit i o koncových partiích, které do značné míry prozradil zaplachtovaný vůz vystavený na někdejší novinářské „předprezentaci” v Portugalsku.

octavia 3

A jak se vůbec stalo, že byl vůz přistižen? Fotografie nám zaslal Roberto z Chile s tím, že zahlédl na ulici v Santiagu de Chile, tedy tamním hlavním městě. Škodovka se vydala až tak daleko pro natáčení oficiálních fotografií a reklamních spotů, aby její novinku nikdo nepoznal. Roberto je ale tamní příznivce značky a novou Octavii nemohl přehlédnout.

Více vám budeme moci říci snad již brzy, oficiální odhalení musí být na spadnutí. A po dnešku bude ještě blíže.

Zdroj : Autoforum.cz, autorem fotek je člen briskoda.net

octavia 3

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE >>>>