Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Odhlučnění interiéru vozu

Také vám při řízení auta vadí neustálý hluk v kabině? Telefonujete neradi skrze hands-free, neboť kvůli němu hovor špatně slyšíte? Je vaše únava při dlouhých cestách způsobena alespoň zčásti nepříjemným zvukem? Mohlo by se zdát, že s hlukem, který do kabiny proniká skrze dveře, kapotu, mezimotorový prostor nebo třeba podběhy kol i podvozku není možné dělat zhola nic a nezbyde vám nic jiného, než se s tím smířit.To ale naštěstí není pravda a komfort jízdy lze významně navýšit odhlučněním vozu, díky které bude jízda autem pro vás i vaše spolujezdce o hodně příjemnějším zážitkem.

tlumeni zavazadloveho prostoru

Pohodlí a klid na řízení

Již zmíněné dveře, podběhy kol a podvozku, kapota, mezimotorový prostor, podlaha nebo zavazadlový prostor: všude tam lze aplikovat akustickou izolaci a zbavit se významné části hluku a nepříjemných vibrací vznikajících na kovových i plastových částech. Pokud se k tomuto kroku rozhodnete a pro jeho realizaci si vyberete skutečné profesionály s bohatými zkušenostmi, můžete reálně očekávat snížení hladinu hluku v interiéru o 4-5 dB, to odpovídá několika desítkám procent. Jedná se tedy o citelné zlepšení, které nepochybně oceníte vy i vaši spolucestující.

pohoda za volantem

Kvalita reprodukované hudby

Dalším dobrým důvodem pro odhlučnění je také zkvalitnění poslechu hudby z audiosystému vozu. Výše popsané snížení hluku v kabině v kombinaci s faktem, že odhlučnění dveří má pozitivní efektna funkci předních reproduktorů (vytlumení vytváří de-facto ozvučnici), vede ke zlepšení celkového zážitku z poslechu hudby a lze jej jen doporučit každému příznivci kvalitního poslechu. Odhlučňování předních dveří je navíc ideální příležitostí pro výměnu reproduktorů.

vytlumeni dveri

Jak na odhlučnění?Profesionální a seriózní firma zvládne realizovat maximálně kvalitní odhlučnění vozu za krátkou dobu, a i cena je vzhledem k výsledku více než příjemná. Není tedy na co čekat. Dopřejte si komfort z jízdy v odhlučněném autě i vy!