Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Plasy u Plzně 17.6.2006

IV. a V. Tuning, Styling a Hi-fi sraz Plasy 2006

 Důležité upozornění pro všechny příznivce tuningu, kteří přijedou na tento sraz aby se chovali tak aby nepoškodili travnatý povrch letisě. Dodřžovali rychlost pouze k přesunu vozidla , nikoli k závodění. Na závody jsou jiné srazy, tohle je sraz elegance. Dodřžovali čistotu a pořádek. Neukáznení řidiči budou vykázani z areálu.

Jako každý rok se znovu chysáme na dva srazy Tuning, Stiling a Hi-fi sraz Plasy 2006. Termíny těchto srazů jsou tyto : jarní se koná 17.06.2006 a podzimní se koná 16.09.2006. Na těchto akcích proběhne spoustu soutěží o hodnoné ceny a poháry. Poháry boudou rozděleny do několika skupin, tak jak je to kazdý rok. Auta bude hodnit odborná porota za účasti diváků a mikrofonu se opět ujme tuner a zakladadatel Bravetuning klubu Frančesko. Budeme rádi když vás přijede co nejvíce, nebojte místa bude dost a stánků s občerstvením také. Tak to je ztím něco málo k dalším srazům. Podrobnější informace se určitě dozvíte včas na našich stránkach.

Fotky z předešlých akcí. I. II. III. Tuning Styling a Hifi sraz Plasy

 

  Nezbývá nám nic jiného, než si přát, aby vyšlo počasí, aby se nás sjelo co nejvíc a hlavně, aby byla zábava. Těším se na Vás.

za BraveTuning.cz

Dan