Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

POJIŠTĚNÍ : JIMŮV POJIŠŤOVACÍ SLOUPEK

Jelikož se množí dotazy na pojištění nejen vozidel, rozhodl se náš člen a partner OctaviaClubu - Jakub "Jim" Plajner, sepsat pár článků o tomto tématu.
-------------------------------------------------------------------

Ahoj, 

vítejte v mém pojistném koutku. Pokusím se vám v něm během pár článků poskytnout základní informace k pojištění ze svojí praxe.

Proč si vůbec dovoluji vám něco psát o pojištění?

Jmenuji se Jakub Plajner a pojišťovnictvím se zabývám už 13 let. Skoro 4 roky jsem působil jako produktový manažer neživotního pojištění v jedné středně velké pojišťovací společnosti.  V současnosti mám kancelář v Brně a s týmem kolegyň a kolegů staráme zhruba o 3000 vlastních klientů a 15 sjednatelů pojištění, zejména autoprodejců.

Považuji se za pojišťováka, nikoliv za finančního poradce. V rámci služeb poskytujeme pojištění aut, majetku (garáže, byty chaty, domy), osob (rizikové, úrazové, odpovědnosti, cestovní) a podnikatelů.  Všechna pojištění nabízíme od více smluvních partnerů, abychom poskytli klientům možnost výběru z více nabídek podle našich zkušeností s produkty ale i s likvidací tak, aby pojistky měly pro spíš klienty co největší smysl a užitek.

První díl uveřejníme už příští týden a bude se týkat počítání povinného ručení.

JAKUB JIM“ PLAJNER
www.japl.cz