Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Pojištění vaší Octavie

Provoz automobilu není nic levného, na tom se jistě shodneme. Pohonné hmoty, opravy, investice a v neposlední řadě pojištění. Povinné ručení se do rodinného rozpočtu nemusí tak úplně podepsat, havarijní pojištění už ale většinou znamená větší čáru přes rozpočet. Přesto je ale opravdu potřebné.

Na rozdíl od povinného ručení, ze kterého budou vyplaceny škody na majetku a zdraví někoho jiného, z havarijního pojištění budou hrazeny škody na vašem vlastním voze. Existuje několik druhů havarijního pojištění, každé kryje trochu jiná rizika. Například varianta All Risk kryje, jak už název napovídá, všechna rizika. Tedy od nehody, kterou způsobíte, přes živelná rizika, vandalismus až po odcizení. Oproti tomu varianta Mini kryje většinou pouze rizika živelná.

Jak už jsme si uvedli, havarijní pojištění nepatří k těm nejlevnějším. Je proto důležité pokusit se najít produkt, který nabízí “za málo peněz hodně muziky”. Takových nabídek získáte nejvíce díky kalkulačkám havarijního pojištění. Ty fungují na jednoduchém principu porovnání desítek produktů od různých pojišťoven. Srovnávač havarijního pojištění Klik Pojištění vám navíc nabízí možnost ušít si pojištění na míru. Díky tomu dostanete produkt, který vám bude přesně vyhovovat a to za nejnižší možnou cenu na trhu.

Stačí navštívit internetové stránky www.klikpojisteni.cz a do formuláře zadat potřebné údaje. Během několika minut před sebou máte desítky nabídek na nejlevnější havarijní pojištění. V případě zájmu lze pojištění na internetu uzavřít nebo se nechat kontaktovat specialistou na pojištění, který s vámi pojištění uzavře po telefonu. 

 

Komeční prezentace
Zdroj foto : financninoviny.cz