Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

POPLATKY 2011

Jak je psáno ve stanovách, roční poplatek je stanoven na 99 Kč.

 

Finanční krize se dotkla i OctaviaClubu, predevším odlivem inzerentů z dražších pozic, ale i přesto jsme částku 99 Kč udrželi jak v loňském roce, tak i pro rok 2011.

 

Od září 2010 jedeme i na rychlejším a spolehlivějším hostingu, který samozřejmě není zadarmo a právě na tuto položku každý rok používáme vaše 99 Kč poplatky nejvíce. Dále samozřejmě budou použity na organizaci celorepublikového srazu v září 2011.

 

Vstupujeme do osmého roku fungování a to za stále stejných podmínek pro členy z hlediska financí.

 

Předem vám díky za váš příspěvek, abychom mohli zae pro vás vymýšlet nové a nové věci a vylepšovat hosting pro fórum, které má více jak 20.000 návštěvníků měsíčně.

 

V tabulce jsou označeni slovem Zaplaceno ti, kteří již mají předplaceno z loňska, nebo již na začátku roku poslali 99 Kč.

 

Pokud je u vašeho jména šedé pole, poplatek 99 Kč se na vás nevztahuje z důvodu krátkého členství a zaplacení 300 Kč vstupního poplatku před koncem roku 2010.

 

Ti, kteří jsou označeni červeným polem s textem 300 Kč, se do OctaviaClubu zaregistrovali, avšak jejich 300 Kč vstupního poplatku stále ještě nebylo připsáno na náš účet.

 

Číslo účtu najdete v přiloženém souboru !!

 

Soubor s přehledem, klikněte na ikonu pravým tlačítkem a zvolte "Uložit jako...":