Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Proč je srovnání povinného ručení ta nejlepší věc, kterou můžete udělat?

Komerční prezentace

Život je plný různého porovnávání, srovnávání, zkrátka hledání výhodných možností v jakémkoliv oboru. Co se týče vašich výdajů je ale velmi důležité průběžně zjišťovat, zda za něco neplatíte zbytečně moc. V dnešním článku se zaměříme právě na srovnání povinného ručení, což je nutná smlouva pro provoz více než 8 miliónů vozů v České republice.

Proč je důležité se zabývat povinným ručením?

V republice se stane nehoda každých 5 minut a 27 vteřin. Vycházíme tak ze statistik průměrné nehodovosti za rok 2015. To je skutečně dost. A přestože zatím neexistují systémy, které by většinově zabránili dopravním nehodám, i tak se lze před následky dopravních nehod chránit. A to výhodným povinným ručením.

Jenže do nedávna existoval problém, že právě porovnávání povinného ručení zabralo hromadu času. My vám řekneme způsob, který vám čas naopak ušetří. A to zásadním způsobem

Srovnání povinného ručení online

Žijeme v internetové době. Všechny možné služby se přesouvají na internet. A proto vznikla služba Porovnej24.cz, která srovnává nejrůznější výdaje, jako jsou hypotéky, půjčky či spoření. Srovnává také povinné ručení. Stačí jen vyplnit formulář, který je intuitivní a v průměru zabere jeho vyplnění 2 minuty a 24 vteřin.

Po vyplnění formuláře si můžete prohlédnout výsledky porovnání povinného ručení online.

A nejlepší jsou na tom hlavně čtyři věci.
1.Nemusíte nikam chodit
2. Srovnání je hotové v řádu vteřin
3. Srovnání povinného ručení je uzpůsobené přímo vašim podmínkám
4. Srovnání je zdarma a nezávazné, takže při nejhorším zjistíte, že už teď máte nejlepší možné podmínky

Odborníci radí, že byste veškeré své výdaje měli pravidelně podrobovat srovnání a povinné ručení není výjimkou. Právě díky srovnání cen povinného ručení můžete získat mnohem výhodnější podmínky. Společnosti každou chvíli přicházejí s možnostmi lepších cen a zvýhodnění. A právě s Porovnej24.cz žádnou takovou příležitost nepromeškáte.