Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sítodílna.cz - šití a potisk triček, mikin či tašek

České látky, české švadleny, české barvy. Sítodílna si zakládá na původu svého šitého textilu a ekologických barvách potisku.

logo sitodilna.cz

Příběh sítotiskové dílny začal v roce 2012 ve zlínské cihlové garáži s prvními pokusy potisku vlastních triček fasádní barvou. Postupem času se záběr dílny rozrostl o šití vlastního textilu z českých látek českýma rukama a nyní působí v pražském Karlíně.
Pokud potřebujete rychlejší proces, pak je v nabídce kvalitní textil Adler v různých barvách, velikostech a typech.


 
Sítodílna podporuje mladé oděvní značky a jejich vlastní návrhy, drobné soukromé projekty, ale nebojí se žádné výzvy a tiskne i v řádech stovek a tisíců kusů, například pro minipivovary, restaurace, automyčky nebo cluby. Každá pozvánka, poster, taška, triko či mikina projde náročným procesem ručního potisku a zažehlení. Minimální množství počtu kusů (i různých velikostí) je 20.
 
Tiskne se vodou ředitelnými barvami české výroby. Tisk je tedy velmi šetrný a ekologický. Možný je i tisk barvami s certifikátem Soil Association.

Váš textil je pak možno individuálně zabalit do kartonových krabiček nebo papírových ekotašek, které lze také potisknout. Ideální jako dárek pro zákazníky, zaměstnance, kamarády apod.

Ve spolupráci s OctaviaClubem se nyní chystá zcela nová kolekce vlastních šitých triček a mikin s originálními potisky.

Pro členy OctaviaClubu je připravena sleva na zakázky v hodnotě 7%.
Při poptávce tak uvádějte vaše členské ID z kartičky člena OctaviaClubu.

Veškeré informace najdete na stránkách www.SÍTODÍLNA.cz