Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

ŠKODA ESHOP : Slevy na zimní komplety v ČR i SR

Do zimy sice zbývá ještě docela dlouhá doba, ale zimní komplety jsou aktuálně ve Škoda Eshopu za zajímavé ceny.

Například pro Octavii II (ale i 3) v rozměru 15 palců vychází sada 4 plechových disků a 4 pneumatik Michelin Alpin 4 (195/65 R15) na 8 180 Kč s DPH a na slovenském eshopu je to pak 329,2 Eur s DPH.
Pokud chcete, lze ve stejné velikosti získat komplet i pneumatikami Continental, Nokian nebo Barum (ceny jsou lehce odlišné).

V nabídce jsou i sady zimních pneumatik s ráfky z lehkých slitin.
V ČR je maximální velikost litého kola 16 palců:
Crateris pro Octavii II
octavia rafek kolo crateris 16

Star pro Octavii III.
octavia rafek kolo star 16

Na Slovensku se s tím však nemazali a můžete si pořídít i ráfky o velikosti 19 palců - Xtreme - z RSa. Sada vás vyjde na 2 006 Eur, což už není málo a možná byste je na internetu našli za rozumnější cenu.
octavia rafek kolo xtreme 19

Pro obě země platí Škoda Pneugarance k zakoupeným sadám.  Ta se vztahuje na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu (včetně najetí na obrubník). Na novou pneumatiku ve Škoda Servisu pak můžete dle hloubky sez=nu a míře opotřebení předchozí pneumatiky, získat až 70% slevu na novou (limit dezénu je 5 mm).

V ČR navíc získáte sadu autokosmetiky za 1 Kč už při koupi 1 ráfku s 1 pneumatikou.

Akce končí 31.7.2016

Nedávno jsme psali o výprodejích starší cyklistické kolekce. Nyní se už objevují nové produkty a dle našeho pohledu jsou daleko hezčí a nepraktická bílá barva je naštěstí pryč.
cyklodres skoda

ŠKODA ESHOP CZ >>>>>

ŠKODA ESHOP SK >>>>>