Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Škoda nabízí službu Předplacený servis

Škoda nově nabízí službu Předplacený servis, která zákazníkům kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla, nebo i náklady spojené s případnými opravami z důvodu běžného opotřebení,“ říká Karel Starý, vedoucí Poprodejních služeb ŠKODA AUTO Česká republika. „Zákazník tak má díky profesionální péči na pět let a zvolený počet kilometrů garantovánu vynikající kondici vozu bez vlivu inflace a zdražování dílů či služeb,“ vysvětluje Starý. V nabídce jsou dvě základní úrovně Standard a Plus vždy na pět let. Variabilní je požadovaný nájezd kilometrů kde můžete volit mezi 60, 100 nebo 150 tisíci km. Tato služba je tak další možností jak si ušetřit starosti v průběhu provozu vozidla.

Varianta Standard zahrnuje všechny servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky dle předepsaného servisního intervalu vozu včetně výměny motorového oleje, dále vzduchové, pylové a olejové filtry, palivové filtry, brzdovou kapalinu i zapalovací svíčky. Pro vozy Octavia III začínají ceny při 60 tis. km proběhu na částce 13 990 Kč, varianta se 100 tis. km vás přijde na 19 990 Kč a při nájezdu 150 tis. km je předplacený servis za 32 990 Kč.

Varianta Plus zahrnuje nad rámec úrovně Standard také servisní úkony k zajištění bezproblémové provozuschopnosti vozidla po dobu trvání služby. Jedná se o výměnu dílů podléhajících opotřebení jako jsou brzdové destičky, brzdové kotouče, stěrače, ale také pravidelné čištění a doplnění klimatizace, nebo například kontrolu před STK. Zajištění provozuschopnosti kryje i nahodilé poruchy v rozsahu obdobném ŠKODA Prodloužené záruce. Pro vozy Octavia III začínají ceny při 60 tis. km proběhu na částce 20 990 Kč, varianta se 100 tis. km vás přijde na 36 990 Kč a při nájezdu 150 tis. km je předplacený servis za 63 990 Kč. Když vezmeme v potaz, že tato varianta zahrnuje servisní ukony také na turbodmychadle, převodovce palivovém čerpadle apod. jsou ceny vcelku slušné.

Zvolenou variantu není možné v průběhu používání vozidla měnit. Škoda předplacený servis vám zaručí použití ŠKODA Originálních náhradních dílů a práci v autorizovaném servisu. V obou variantách je také prodloužení záruky mobility a lze jej čerpat u kteréhokoli dealera v ČR. Tato služba je určena jak fyzickým, tak právnickým osobám. Pro podnikatele či provozovatele flotil, kteří financují nákup vozu hotově, nebo úvěrem představuje ŠKODA Předplacený servis zajímavou alternativu k operativnímu leasingu. Služba je vázána na VIN vozidla, je tedy převoditelná na dalšího majitele, což bude jistě zvyšovat atraktivitu ojetého vozu při jeho prodeji. Tento program samozřejmě nekryje případné opravy při nehodě, podrobnosti najdete v podmínkách programu na stránkách výrobce Škoda Auto.

skoda servis 

zdroj: ŠKODA AUTO a.s