Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Škodahome sraz - článek

 4. Sraz Škodahome - hodnocení + fotky

Úvodem bych moc rád poděkoval všem lidem, co přijeli i přes nepříznivou předpověď počasí (někteří i z velkých dálek), která bohužel tento sraz poznamenala a taky všem , co nám se srazem jakýmkoliv způsobem pomáhali. Olinem a PTiCOU z Fabia Clubu počínaje, přes slečny a dámy, které zajišťovaly nájezd účastníků, až po porotu, která přes tuto nepřízeň počasí vše zvládla dle mého názoru na jedničku.

Na sraz do Triocampu v Dolních Chabrech dorazilo celkem 84 registrovaných vozů. Ať členů Fabia Clubu, Octavia Clubu, návštěvníků našeho společného diskuzního fóra Skodahome.cz a dalších fandů značky Škoda. Oproti loňskému ročníku, kde ještě nebyl začleněn ve Skodahome i Octavia Club, je to nárůst o plných 20 vozů. Skalní fabiatici v čele s Amoghem, Mácou a Klácou, ale i některé další vozy najeli už v pátek večer a zůstali snad až do pondělka. Většina účastníků přijela na hlavní program, který byl naplánován na sobotu. Soutěže jako hod hlavou motoru či pneumatikou, jako i tahání Fabie obsazené členkou Octavia Clubu byly nakonec i přes počáteční ostych dobře obsazené. Jediný turnaj v nohejbálku musel být zrušen a tak se uskutečnil jen jeden exhibiční dvouset Fabií proti Octaviím. Octaviáni se naštěstí nenechali zahanbit i přesto, že byli na srazu v menšině Tongue out. Octaviánský tým se skládal z Pala, Sejise a Semiho. Tímto patří klukům jedna velká gratulace.

Dle názoru mého se sraz maximálně, až na zmiňované počasí, vydařil, večerní hospodu nevyjímaje. Jen škoda toho, že pan výčepní jaksi neoplývá nadšením obsluhovat více lidí, i když na to byl připraven a akci kvitoval s nadšením. No aspoň víme na čem do příště zapracovat.

Výsledky:

Nej Octavia liftback:

1. MartinRS       2. Francesco      3. Vittorio

Nej Octavia combi: 

1. Sejis              2. Cosby             3. Palo

další výsledky cobydup.......

FOTOGALERIE ZDE>> 

vitto