Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sleva 10% na sluneční fólie

Tinter.cz - Profesionální tónování autoskel

Váš vůz si zaslouží to nejlepší. Proto jsou zde autofólie SunTek HP, které mají schválení pro provoz na pozemních komunikacích ( atest 8SD ). Poskytujeme záruku 10 let na použité autofólie i provedenou práci. Tónování autoskel pomocí autofólie je rychlé, trvanlivé a v případě poškození snadno opravitelné. Autofólie SunTek HP má řadu dalších výhod.....

  • autofólie v letním období výrazně sníží teplotu ve voze
  • autofólie pomáhá zamezit ztrátě koncentrace v důsledku přehřátí organismu
  • tónování autoskel výrazně sníží riziko nachlazení z klimatizace
  • autofólie sníží riziko poranění střepy při autonehodě (rozbité sklo drží autofólie pohromadě)
  • tónování autoskel pomocí autofólie je možné i přímo u Vás v garáži
  • autofólie instalujeme bez demontáže autoskel z vozu
  • autofólie poskytuje vyšší soukromí cestujícím ve voze
  • autofólie omezuje mlžení oken

Autofólie Suntek jsou vyvíjeny s ohledem na specifické požadavky tónování autoskel. Vynikají zvláště odolností proti otěru, udržení stejného odstínu autofólie i po mnoha letech a vysokou tvárností, dovolující perfektní instalaci autofólie na zaoblená skla automobilů.

Autofólie dokonce poskytují vyšší komfort než tónování autoskel z prvovýroby. Je to zapříčiněno hlavně faktem, že továrně zatmavená skla jsou pouze zabarvená, naproti tomu autofólie obsahuje tenkou vrstvu kovu, která odráží sluneční energii lépe.

Tónování autoskel je pro každého, dávno neplatí, že tmavá skla = tuning. Letní měsíce jsou ve voze s tónovanými skly mnohem snesitelnější, tak proč si také neužívat pohodu ve svém voze. Autofólie ocení všichni, Vy, Vaše děti, domácí mazlíček, zkrátka všichni ti, na kterých Vám záleží. Autofólie jsou výhodné i z bezpečnostního hlediska. Při nehodě sklo drží pohromadě a nehrozí tak vážné poranění odletujícími střepy. Zhoršený průhled do interiéru zase pomůže ochránit věci zanechané ve voze před nenechavými zloději.

Autofólie poskytují další a další výhody takříkajíc bez vedlejších účinků. V podstatě jedinná nevýhoda autofólií je nutnost dbát opatrnosti před mechanickým poškozením zvláště při nakládání a vykládání objemného nákladu. Nicméně i samotné sklo lze snadno poškrábat a zde autofólie sklo ochrání a její výměna je řádově levnější než výměna celého autoskla.

Tónování autoskel provádíme řadu let a zkušenosti z instalací autofólie na stovky vozů nám pomáhají plnit náš hlavní cíl - maximální spokojenost našich zákazníků....