Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sleva 25% na Powerflex od OlejeBrno.cz

SILENTBLOKY POWERFLEX

  • Delší životnost pneumatik
  • Lepší ovladatelnost
  • Větší bezpečnost

Silentbloky se používají k uložení podvozkových částí a patří k nejnamáhanějším částem použitých na automobilu. Podstupují enormní zatížení, nárazy a ve většině případů bez jakékoli údržby. Běžné silentbloky jsou vyráběné z gumových směsí, obsahujících přírodní produkty, které podléhají stárnutí, měknou a stávají se příliš poddajnými, což způsobuje, že přestávají odolávat zatížení a nárazům. Výsledkem je obtížně seřiditelná geometrie vozidla, zvýšené opotřebení pneumatik, snížená stabilita při brzdění a špatná ovladatelnost vozu. Tvrdé materiály, dříve používané k závodním účelům, způsobovaly nepříjemný hluk a opotřebení dalších částí vozu.

Powerflex však již několik let nabízí fantastickou náhradu - polyuretanové silentbloky!!!  Díky vědecky vyvinuté polyuretanové směsi a jejím technologickým výhodám, jsou silentbloky Powerflex o 30% tvrdší než nové, originální, gumové silentbloky, zároveň ale absorbují stejné množství hluku. Díky možnosti vyměnit některé silentbloky navíc ušetříte, protože nebudete muset měnit celé rameno nebo jiný díl.

Nyní díky OlejeBrno.cz mají členové OctaviaClubu exkluzivní slevu 25% do 23.12.2016
Příklad cen na Octavii 2 najdete pod článkem.

Pro uplatnění slevy nezapomeňte uvést své členské číslo z kartičky a přezdívku.

Mimo této akce můžete čerpat 4% slevu na veškeré oleje a minimálně 4% slevy i na ostatní zboží při uvedení přezdívky a členského čísla.

Pro objednávku kontaktujte emailem nebo telefonem OlejeBrno.cz >>>>>