Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sleva 7% pro členy clubu na oleje GULF

logo olejebrno.cz

Rád bych vám představil svůj e-shop Olejebrno.cz. V rámci rozšiřování podnikatelských aktivit jsem před 3 roky začal obchodovat s motorovými oleji, vedla mě k tomu láska k autům a fakt, že 90% mých klientů, mělo u nás pojištěno auto a věděl jsem, že mám tedy určitý okruh lidí, komu mohu zboží nabídnout.

Po letech spolupráce s velkoobchodními dodavateli značek Castrol, Shel a  Total se na podzim roku 2012 podařilo podepsat spolupráci s přímým distributorem olejů Gulf pro ČR a SR, který nám jako jediný dovozce nastavil od počátku férové podmínky. Stali jsme tedy jednou z firem nabízející tyto oleje u nás: http://www.gulfoil.cz/uvod/partneri/272-japl . Gulf je dlouhodobě spjat s motoristickým sportem a pokud se podívate najdete logo Gulf na mnohých závodních strojích.

I když v názvu máme sídlo naší firmy, neznamená to že působíme jen v Brně,  zboží vám dokážeme nabídnout k vyzvednutí nejen na našich pobočkách v Brně a Blansku , ale přes sít výdejních míst Uloženka i v Praze 4 a 9, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové a Plzni s příplatkem pouze 50 Kč včetně doběrečného nebo klasicky poslat Českou poštou.

A doufám ta nejpodstatnější informace, pro vás jako členy Octavia Clubu jsem připravil na oleje Gulf ještě akční 7% slevu.

Pokud by vám Gulf nevoněl, vymyslíme cenu i na jiné značky ;)

At si váš motor jen přede, přeje

Jakub “Jim“ Plajner

DISKUZE ZDE >>>>>