Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sleva na webhosting a webdesign !!

Vážení členové a uživatelé diskuzního fóra OctaviaClub.cz

Díky partnerství s firmou AHOSTING/ LUVENEX vám přinášíme další výhodnou nabídku služeb. U firmy AHOSTING / LUVENEX hostujeme naše weby i my již více než 2 a půl roku. Kompletně nové stránky ušité na míru našemu clubu byly vytvořeny také firmou AHOSTING / LUVENEX, proto jejich služby rádi doporučíme i našim členům a uživatelům.

Máte osobní nebo firemní internetové stránky, nebo přemýšlíte o jejich realizaci? Na služby společnosti AHOSTING/ LUVENEX získáte při použití speciálního akčního kódu slevu.

Pokud přejdete se svojí stránkou na hostingové služby, získáváte 1 roční platbu za vaši doménu jako dárek (cca 300 Kč včetně DPH) a slevu až 10% z běžných cen webhostingu a garantovaného webhostingu.

Pokud si založíte webhosting pro vaši novou stránku, získáváte 1 roční platbu za vaši doménu jako dárek (cca 300 Kč včetně DPH) a slevu až 5% z běžných cen webhostingu a garantovaného webhostingu

Pokud si necháte navrhnout a vyrobit internetovou stránku na míru, nebo vyhotovit novou grafiku stávajících stránek, získáváte až 15% slevu na celou zakázku.

Domény spadající do akce 1 rok zdarma : cz,eu,com,net,biz,org

AKČNÍ KÓD PRO SLEVU DOSTANE KAŽDÝ ČLEN OCTAVIACLUBU A UŽIVATEL DISKUZNÍHO FÓRA OCTAVIACLUB.CZ DO EMAILU.

SLEVU JE MOŽNÉ PŘEDAT I ZNÁMÝM, KAMARÁDŮM ČI RODINĚ.

S FIRMOU KOMUNIKUJTE NAPŘÍMO, TATO SPECIÁLNÍ SLEVA NENÍ V ONLINE OBJEDNÁVACÍM SYSTÉMU ZAVEDENA !!!
logo ahosting

O firmě AHOSTING / LUVENEX
Jak poznáte dobrý webhosting? Třeba podle toho, že nabízí spoustu místa, neomezený přenos dat a vysokou dostupnost. Přesně jako naše tarify.

  • Webhosting s jednoduchou administrací již od 29 Kč na měsíc
  • Multihosting až pro neomezeně webů dle potřeb zákazníka
  • Výhodné ceny za registraci domén .cz, .eu, .com, .net, .org, .info, .biz, .name
  • Garantovaný hosting s non-stop dohledem 24hodin denně
Tvorba www stránek
Navrhujeme a vytváříme internetové www stránky, aplikace i e-shopy. Pomáháme tak klientům zvyšovat obrat a snižovat náklady. Tvorbou webových stránek se zabýváme již řadu let a nabízíme vše potřebné z oboru.
Grafické webové práce
Dále se věnujeme webovému grafickému designu, on-line marketingu nebo jiným činnostem. Zkrátka děláme práci, která nás baví. Webové stránky od našich grafiků jsou moderní, přehledné a elegantní.
Seo optimalizace
V rámci našich služeb lze na vašem webu provést i účelnou SEO optimalizaci či správu PPC systémů AdWords či Sklik. Našim cílem je dostat webovou stránku co nejvíce do podvědomí internetových uživatelů.
Internetový marketing
Umíme naslouchat vašim potřebám a rozvíjet nápady klientů. U každého projektu hledáme cestu, jak s minimálními náklady dosáhnout maximálního efektu a zviditelnit danou webovou stránku.

Našich služeb obvykle využívají střední a velké firmy. Chcete vědět víc? Pokračujte na sekci O nás nebo prozkoumejte reference.
logo ahosting small    logo luvenex small
Reference :

http://www.octaviaclub.cz

http://www.addotours.cz/

http://www.jhp-mosty.cz/

http://www.hotelannin.de/

http://www.parkujuuletiste.cz/

http://www.autosluzby-kranat.cz/


http://www.pavlovin.cz/

DISKUZE ZDE >>>