Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sleva pro členy na výživové poradenství - M-FIT.cz

Pro členy OctaviaClubu, uživatele diskuzního fóra a jejich rodinné příslušníky je připravena sleva na výživové poradenství, stravovací a tréninkové plány.

m-fit vyziva cviceni trenink

Slevy připravil nový partner OctaviaClubu - Michaela Pospíšilová - M-FIT.

Potřebujete poradit se svým stravováním, chcete se dozvědět něco o zdravé výživě, změnit svou hmotnost za pomoci odborníka, nebo trpíte např. potravinovou alergií, problémy se zažíváním, některou z civilizačních chorob a nevíte si rady s jídelníčkem?

V žádném případě zde nejde o prodej přípravků, po kterých „zaručeně zhubnete" nebo něco podobného, ale o odborně prováděné služby. V našem zájmu je zaměření se na kompletní změnu životního stylu a díky tomu dosáhnout trvale udržitelných výsledků.

Ať už se chcete zaměřit na redukci váhy, nabírání svalové hmoty, nebo se udržovat v kondici a být zdraví, vždy jsou naše služby poskytovány s ohledem na vaše dosavadní stravovací návyky, individuální chutě, časové a finanční možnosti, potravinové alergie a další faktory, aby vám nová cesta vyhovovala a cítili jste se pohodlně a bez jakýchkoli velkých omezení.

Nemusíte být z Prahy, Mělnicka a okolí, vybrané služby jsou možné i online po skypu, vždy však preferujeme osobní setkání především kvůli diagnostice vašeho těla na přístroji TANITA.

Slevy pro členy OctaviaClubu a jejich rodinné příslušníky : 15%
Slevy pro uživatele diskuzního fóra a jejich rodinné příslušníky : 10%

Pro využití slevy členové OctaviaClubu nahlásí svoje členské ID, uživatelé fóra pak přezdívku, registrační email a bude jim zaslána kontrolní soukromá zpráva.

Na našich stránkách také naleznete spoustu zdravých a zajímavých receptů.

Veškeré další informace o službách a cenách naleznete na : www.m-fit.cz

Facebook : https://www.facebook.com/mfit.cz/