Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Soutěž pro členy : Vaše zimní Octavia

Máme zde první kolo slibovaných soutěží k oslavě 10.výročí založení OctaviaClubu. Jelikož je zimní období, vyzkoušíme vaše fotografické umění právě v zimě a na sněhu.

logo 10 let

Hlavní cenou bude fotoobraz vítězné fotky na zeď ve velikosti 50x70cm v ceně 900 Kč od člena našeho fóra Petra (dastax) - www.fotonazed.cz

Jedná se o profesionálně vytištěnou fotografii nalepenou na pevné desce Kapa, která se používá například i na výstavy v Národním muzeu fotografií. Fotografie je laminována (potažena průhlednou saténovou fólií) pro její maximální odolnost a omyvatelnost. Zezadu je připevněn háček pro umístění na zeď.

Téma soutěže:
"Vaše zimní Octavia "  - aneb jakkoli spojíte dohromady zimu a vaší Octavii. Fantazii se meze nekladou.

Termín soutěže:
4.2. - 28.2.2013 (do půlnoci) - posílání fotek na email vittorio (zavináč) octaviaclub.cz
4.3. - Vyhlášení výsledků 

Pravidla soutěže:
1) Soutěž je určena pro členy OctaviaClubu s řádně uhrazenými poplatky (včetně letošního ročního, pokud se na člena vztahuje)
2) Každý smí zaslat pouze 1 fotku do soutěže
3) Fotografie musí mít maximálně rozměr 1600 x 1200 px (originální rozměr fotky si samozřejmě ponechejte, v případě výhry bude použita na výrobu obrazu) a datovou velikost do 2,5 Mb (aby naše schránka pod náporem přežila) - Fotografie, které těmto kritériím budou odporovat  budou rovnou smazány !!
4) Vítěznou fotku vybere porota : Vittorio, Petr(dastax), První dáma OC
5) Výhru nelze právně vymáhat 

DISKUZE ZDE >>>>>

deko photo 
Foto - copyright Deko