Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Sraz Plasy 18.7.2009

Odkaz na diskuzi členů OC o účasti ZDE >>>

Oficiální program a info:

Milé tunerky, milí tuneři

Po delší době jsem se dostal k tomu, abych tady napsal pár řádek. Pár, ale o to důležitějších!

A sice: pravidla losování tomboly o auto a ceny vjezdního.


Ceny vjezdu se kvůli tombole budou pro tento sraz měnit. Takže postupně.

 

1.   Cena za auto včetně posádky se mění z 300,-Kč na 500,-Kč. Řidič má v ceně zahrnut vjezd auta a zároveň i slosovatelný kupón v ceně 200,-Kč do velké tomboly o natuněné auto plus jako bonus navíc získává další jeden kupón za poloviční cenu, tj. 100,-Kč. Samozřejmě si může koupit libovolný počet kupónů, ale už za jeden každý zaplatí plnou cenu, tj. 200,-Kč
     
2.   Zbylá posádka vozu má dvě možnosti. Buď jede v rámci auta a jak si to srovnají s řidičem je jen na nich, ovšem neúčastní se velké tomboly, anebo si každý může koupit libovolný počet kuponů do velké tomboly, kde každý jeden kupón je za 200,-Kč. Suma sumárum má každý reálnou šanci odjet ve vyhraném autě. ;o)
     
3.   Pěším zůstává vstupné 50,-Kč a každý má právo si koupit libovolný počet kupónů do velké tomboly, kde každý jeden kupón je za cenu 200,-Kč.
     
4.   Pro řidiče netuningových aut, kteří budou chtít parkovat na ploše letiště platí bod 1 a 2.
     
5.   Kupóny si budete moci zakoupit přímo u pokladny při vjezdu do areálu, nebo v průběhu celého dne tamtéž!

 

Věřím, že vzhledem k hlavní výhře letošní úpravy v cenách rozdýcháte. :o)

 

Dále je tady ještě tradiční „malá“ tombola. Ani o tu nepřijdete! U té je vše při starém. Lísteček 20,-Kč a koupit si je jich možno libovolný počet. Opět v ní budou různé užitečné věci na i do auta.

Vylosování „malé“ tomboly bude klasicky po vyhlášení výsledků jednotlivých soutěží a vyhlášení vítěze auta bude probíhat jako vyvrcholení celé akce!

 

Pravidla vylosování výherce auta:

Rádi bychom tento zlatý hřeb akce udělali co nejvíce transparentní a tak po dlouhém přemýšlení bude probíhat takto: nově zvolená miss vylosuje 10 kupónů, jejichž majitelé budou muset přijít před podium. Tam si bez kohokoliv zásahu (diváků, poroty, missky atd.) mezi sebou v jednoduché soutěži, v níž půjde jen a jen o štěstí, vylosují výherce auta! ;o)

 

S dalšími novinkami se ozvu co nejdříve. Za Bravetuning Váš Frančesko. :o)

 

 

 

Kdy, kde a za kolik

           
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Letiště Plasy (Plzeň-sever) - z Plzně směr Kralovice, sjezd mezi Rybnicí a Plasy dle značení "Tuning"

Mapy zde:  Viamichelin.com  nebo  Mapy.cz   GPS: 49°55´26.035˜N, 13°22´51.47˜E

  

 
 

Čas:

17.7.2009

možno přijet v odp.. hodinách

18.7.2009

od cca 08:00 do cca 22:00

 

 

 

Za kolik?

První možnost:

500,- Kč (v ceně je jeden kupón do velké tomboly) za auto včetně posádky - to znamená řidič + max. 4 spolujezdci jsou v ceně. Jako bonus si může řidič zakoupit jeden kupón za poloviční cenu, tj. 100,-Kč. Každý ze spolujezdců si může koupit kupón dodatečně.

 

Druhá možnost:

50,- Kč (bez kupónu, možné kupón dokoupit) pěší jedna osoba. Návštěvníci si mohou své vozy nechat ve městě a na letiště dojít pěšky. Nebo přijet až do prostoru letiště, ovšem za podmínek, které platí pro upravená auta, tj. 500,-Kč za auto se všemi výhodami..

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů kontaktujte některého z pořadatelů. V případě, že odjedete z areálu letiště např. na jídlo, je vaší zpětnou vstupenkou razítko a pořadové číslo.

 

DŮLEŽITÉ! Po celou dobu trvání akce je přísně zakázáno jakékoliv vyjíždění aut mimo vyznačenou plochu! Je zakázáno jakékoliv smykování na travnaté ploše a i mimo ní! V prostoru letiště je povolena maximální rychlost 15 km/h! Při nedodržení těchto podmínek bude hříšník vykázán z areálu a to bez nároku na vrácení vstupného!