Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Srazy (115)

citigo_rally.jpg

Designové novinky ŠKODA na 31. srazu VW GTI

ŠKODA AUTO představí na celosvětově největším setkání fanoušků tuningu vozů koncernu Volkswagen u jezera Wörthersee zajímavé designové studie.

uvod.jpg

Chystáme se do Wörthersee!

Tým Octavia Clubu se chystá na největší sraz koncernu VW v Evropě u rakouského jezera Wörthersee, kde pro vás nafotíme pestrou reportáž..

rada_octavky.jpg

Autosport & Tuning Show Hradec Králové 27.-28.4.2012

Hlavním dnem celé akce rozhodně bude sobota. Připraveny budou sprinty na 400 metrů, opět volné jízdy na okruhu. Navíc, kdo bude chtít, může se svézt i na čas a vítězové se určitě dočkají i krásných cen. Připravujeme ale i spoustu dalších doprovodných akcí.

OC_logo_cerna.jpg

4.OCTAVIA SRAZ - Vybrán termín a místo !!!

Tak a je to tady. 4 Sraz Octavií, který pořádáme, má již své místo a termín. Po 3 letech na Rozkoši přichází změna :)

P1030894.JPG

VIDEO : 3.OCTAVIA SRAZ NA ROZKOŠI 2011

Usilovně pracujeme na nové fotogalerii, kde si budete moc prohlédnout fotky ze starších srazů, fotky modelů Škoda a další zajímavosti včetně oblíbených wallpaperů na plochu. Zkraťte si toto čekání videem z fotek ze III.Srazu OctaviaClubu na Rozkoši z roku 2011.

P1000936.jpg

Vánoční besídka OctaviaClubu 2011

Jako každý rok se i letos snažíme zorganizovat Vánoční besidku OctaviaClubu ve Žďáru na Sázavou v Hotelu Tálský Mlýn. Pojeďte s námi na komornější, ale o to lepší akci OctaviaClubu !!!

023_panorama_9944.jpg

3.OCTAVIA SRAZ 2011 - REPORTÁŽ, FOTO, VIDEO

Se zpožděním, způsobeným vývojem nových stránek, přinášíme reportáž ze srazu OctaviaClubu a všech, kteří chodí na naše fórum. Krásné počasí, naleštěná auta a skvělé večerní grilování - to byly hlavní devizy našeho již tradičního srazu.

Pozvanka_2011_verze01_small.jpg

3.OCTAVIA SRAZ 2011

Rok se s rokem sešel a opět přichází čas na sraz OctaviaClubu Sraz se koná v AutoCampingu Rozkoš u České Skalice, stejně jako v loňském roce- www.atcrozkos.cz Termín srazu: 2.9. - 4.9.2011 (hlavní program = sobota 3.9.2011)- Páteční příjezd po 16.00  

Galerie ze srazu v Německu - Rothenburg

Náč člen a držitel poháru pro nejhezčí Octavii loňského Srazu OctaviaClubu, reprezentoval na něměckém srazu v Rothenburgu. 

DOD Škoda - Fotogalerie

O uplynulém víkendu jsme byli v Mladé Boleslavina Dni Otevřených Dveří Škoda Auto. Akci dle informací navštívilo více než 50.000 lidí. FOTOGALERIE ZDE >>>>>    

skoda-vlajky.jpg

Program a mapa pro Den Otevřených Dveří Škoda

V tomto článku naleznete 2 PDF soubory- mapu areálu a atrakcí a program Dne Otevřených Dveří Škoda Auto. Dle programu předpokládáme sraz lidí z OctaviaClubu, kteří pojedou půjdou do továrny společné, kolem 9:00 u Muzea Škoda Auto  

Výlet do Mladé Boleslavi !!

Dne 16.4.2011Od 9.00 se otevírají brány Škoda Auto.Sešli bychom se na předem domluveném místě a společně vyrazili na prohlídku vybraných míst, nebo se rozprchli po skupinkách a sešli se pak u oběda na stanoveném místě ve stanovenou dobu.

3.mezinárodní Škoda sraz v Německu

Od kolegů pořádajících Škoda srazy v Německu jsme dostali pozvánku na třetí ročník velkého Škoda srazu. Velmi příjemné je jeho umístění nedaleko Chomutova, čili perfektně dosažitelné i pro členy OctaviaClubu ! 

2.OCTAVIA SRAZ 2010 - HODNOCENÍ A FOTKY

Tak je to přesně týden, co skončil II.Celorepublikový Sraz OctaviaClubu a přinášíme vám krátké hodnocení, výsledky soutěží a fotogalerie od účastníků srazu. Celkem se na sraze ukázalo 104 aut, což je o plných 19 více než v loňském roce, celkem návštěvníků bylo cca 220 !! Malé přání, aby vyšlo více než 100 aut se tedy splnilo a díky moc všem, ...

2.OCTAVIA SRAZ 2010 - 2 týdny do akce

Již jen 2 týdny zbývají do největší letošní clubové akce. Sraz všech Octavií a kamárádů OctaviaClubu má již nyní o 11 více předregistrovaných účastníků než v loňském roce - 66. Loni celkem navštívilo sraz clubu a jeho kamarádů 85 aut. Letos plánujeme pokořit stovku. Registrujte se také předem a získejte levnejší vjezd a možnost společné ...

1 2 3 4 5 6 7 8