Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

STANOVEN TERMÍN PRO 8.OCTAVIA SRAZ 2016

Loňský ročník byl ve všech směrech rekordní. Počínaje teplotami a konče počtem Octavií na srazu. Podrobný článek s videem a fotogalerií si můžete přečíst zde >>>>>

I v letošním roce jsme se rozhodli tuto akci pořádat, i když je mnohonásobně větší a organizačně náročnější, než jsme si kdy dokázali představit.

REGISTRACE A BLIŽŠÍ INFO ZDE : http://www.octaviaclub.cz/clanky/8-octavia-sraz-2016-registrace-a-informace-983.html

Po páté se vrátíme do Autocampingu Žamberk, který se nám zatím jeví z hlediska služeb, čistoty, personálu, okolí a umístění, jako nejlepší v ČR. Zavděčit se umístěním nelze samozřejmě každému, ale kdo na srazu byl, ví, že i více kilometrů za to stojí. Alespoň takové jsou vaše dosavadní reakce po uplynulých sedmi ročnících.

Registrace, rezervace ubytování a objednávání sobotní večeře bude klasicky probíhat od 1.6.2016. Dříve nemá cenu, abyste psali dotazy na ubytování apod. Nemusíte zkoušet si zamlouvat ubytování v kempu napřímo, jelikož ten na náš termín rezervace nepřijímá. Vše půjde jen a pouze přes OctaviaClub od uvedeného datumu.

V letošním roce dojde k malé změně : platba za ubytování se bude hradit předem přímo v registraci na účet OctaviaClubu. Tyto finance pak budou převedeny kempu. Podrobnější informace očekávejte v Červnu.

Budeme se na vás těšit :
2. - 4. 9. 2016 v Autocampigu Žamberk