Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Termín pro 8.Octavia Sraz 2016 potvrzen!

Osmé pokračování Octavia Srazu pro rok 2016 bude znovu v Žamberku.
7. Octavia Sraz 2015 - Žamberk

Letošní rekordní počet 258 Octavií na srazu nám udělal několik vrásek s ohledem na organizaci dalšího ročníku. Naštěstí jsme však došli ke shodě s provozovatelem campu a na příští sezónu bude kemp ze 100% náš i co se týká plochy. Ti, kteří byli již od pátku tak vědí, že na místě bylo pár karavanů, jejichž osazenstvo nebylo úplně naladěno na typ akce, jakým je Octavia Sraz. Nutno ale dodat, že na všechna rizika byli upozorněni před příjezdem.

V roce 2016 tedy bude veškerá plocha a ubytovací kapacita určena jen pro Octavia Sraz, díky čemuž si myslíme, že dokážeme do campu vměstnat znovu i více než 258 Octavií.

Pro další ročník se také uděje změna v oblasti plateb ubytování. Zálohy na ubytování se budou posílat přímo na účet OctaviaClubu před samotnou akcí, jelikož spousta účastníků se stany nebo spaním v autě se nedostaví do recepce campu, nahlásit počet osob a uhradit poplatek za ubytování. Stejně tak už se nebudeme angažovat v rezervování ubytování mimo camp. Vedlejší penzion, který byl rezervovaný pro Octavia Sraz na celý víkend, nakonec ubytoval pouze skupinu v jednom apartmánu ze šesti. Zbytek těch, kteří měli rezervováno bohužel nedorazil, a neměl ani potřebu se omluvit, či absenci nahlásit alespoň den dva předem. Toto vše pak vrhá velmi špatné světlo na organizátory a jméno OctaviaClubu.

Pro rok 2016 máme znovu další nápady na obměnu programu, pokud ale máte vy nápady, postřehy nebo komentáře, rádi je uvítáme. Posílejte nám je prosím emailem přes kontaktní formulář >>>>>

Zapište si tedy následující detaily do kalendáře:
8.OCTAVIA SRAZ 2016
2. - 4.9.2016
AUTOCAMPING ŽAMBERK

GALERIE Z PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ >>>>>

VIDEA Z PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ NA NAŠEM YOUTUBE >>>>>