Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Vánoční besídka - hodnocení

Jednoho krásného podzimního dne s magickým datem 11.11.2006, konalo se ve Žďáru nad Sázavou setkání individuí, která již svým příjezdem stropila zájem v okolních vesnicích.

Skupinka 40 členovců a všech možných drahých poloviček, bratrů, synů apod, dala si dostaveníčko, aby oslavila 3.narozeniny jednoho pochybného clubu Octavia, na tradiční "Besídce". Pěknou shodou bylo i to, že se jednalo o 3.besídku tohoto typu.

No a nyní již vážně. Tato akce sepoprvé konala v Hotelu Tálský Mlýn namísto předtím již tradičního Hotelu Gaudeamus, což besídce na kvalitě rozhodně neubralo, možná spíš i přidalo.

Hotel jsme obsadili celý a restauraci v hotelovém komplexu brzy taktéž. Program, který byl nadhozen ještě před začátkem besídky vzal brzy za své díky menší zimě venku. Zdravotní procházka po výborném obědě byla tedy o trošku kratší než se předpokládalo a hodnocení aut v soutěži "Nej Octavia Besídky" proběhlo také tak nějak provizorně, ale proč se nějak stresovati ne?

Po hodnocení se hlasy posčítaly a proběhlo vyhlášení s menším překvapením...

... dortem pro všechny přítomné s velkým logem clubu ...

dort-maly

No a pak už jen jedli, pili, po zádech se plácali, nějaké ty plodné rozhovory vedli, až se ke snídani propili.

Během akce nebyl nikdo zraněn ani přiotráven, žádná hmotná škoda též nebyla způsobena. Ale to je už naše tradice :) Klidný, ale za to velmi zajímavý průběh jako vždy.

Dosti řečí, fotky mluví za vše (jen je škoda, že jsem je seřadil odzadu :) prosím tedy o listování od poslední stránky :) )

Nakonec snad jen VELKÉ DÍKY všem, kdo dorazili za super atmosféru a bezproblémový průbeh. DÍKY.

vitto 

FOTOGALERIE ZDE >>>>

VIDEA BUDOU K DISPOSICI BĚHEM TÝDNE 

Další fotky a hodnocení zde >>>> 

Hoooodně fotek a videa na klubovém FTP (jen pro registrované členy). Článek o klubovém FTP a o přístupu na něj bude k disposici, co nejdříve v sekci - NOVINKY - INTERNÍ ZPRÁVY CLUBU