Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

VÍCE INFO: Školení jízdy v Rakousku - 23.2.2018

Z neznámých důvodů nebyl omylem publikován celý článek včetně ceny výjimečného kurzu jízdy na sněhu a ledu v Rakousku. Nyní činíme nápravu.

OctaviaClubu ve spolupráci s DRIVING-experience.cz a ECODRIVE.cz podařilo získat volný termín ledové plochy v Saalfeldenu v Rakousku. Minulý rok jsme měli školení menšího formátu v Hradci Králové a povedlo se na jedničku >>>>>

Termín: pátek 23.2.2018.

Místo:
areál ÖAMTC centra Saalfelden/Brandlhof, které leží cca 60 km jižně od Salzburgu a tvoří vstupní bránu do několika vyhlášených lyžařských středisek, například Saalfelden-Leogang, Hochfilzen nebo Zell am See/Kaprun.

Orientační harmonogram dne (může se operativně měnit)
do 9:00 příjezd a prezentace účastníků v hlavní administrativní budově ÖAMTC Saalfelden/Brandlhof (adresa: Hohlwegen 4, 5760 Saalfelden am Steinernen Meer, Rakousko)
9:20 přivítání a hromadný přesun na Eisarenu 2
9:30 – 12:30 blok základních modulů (brzdění, slalom, ev. kružnice)
12:30 – 13:00 pauza a čas na svačinu/oběd a další občerstvení
13:00 – 16:00 volné jízdy za doprovodu instruktorů (kompletní okruh o délce 2,5 km)
16:00 – 16:30 zakončení kurzu a individuální odjezd účastníků

Na co se můžete těšit?

Pro efektivní a bezpečný průběh kurzu, který prověří vaše dovednosti a schopnosti jsou podstatné dobře vysvětlené základy. Těmi jsou: správná technika brzdění, správně nastavená sedačka a držení i ovládání volantu. Bez těchto 3 základních kamenů se neobejdeme a budeme z nich celý den vycházet i v navazujících blocích.

Nastavení sedačky i brzdění si budeme moci otestovat během průjezdu slalomové trati, kde jsou připraveny nejrůznější vyhýbací manévry, na ledové kružnici při nácviku driftů, ale i během modulu brždění na přesnost.

Díky rozmanitosti celého areálu, na kterém se budeme pohybovat pouze my, využijeme i dva oddělené okruhy – každý o délce 1 km – na preciznější průjezdy zatáčkami, nejrůznější hrátky s autem apod., a to vše samozřejmě pod dozorem instruktorů.

Naučme se spolu plánovaně a kontrolovaně podívat na svět i bočním okénkem vozu, které projede zatáčku jako první namísto čelního skla.

Vaše bezpečnost bude po celou dobu na prvním místě. Pokud by se něco nedařilo podle plánu a představ řidiče, budeme mít na místě vlastní vyprošťovací techniku a případně si z toho můžeme udělat malou teambuildingovou akci ☺

Pokud to půjde, vytvoříme skupiny aut s podobnými pohony (např. skupinu předokolek a skupinu čtyřkolky/zadokolky). To vám však nyní slíbit nemůžeme, neboť ještě přesně nevíme, kolik účastníků se přihlásí a s jakými auty nakonec dorazí… ale uděláme vše pro to, aby nikdo nepřišel zkrátka.

Proto jsme otevření i Vašim přáním; máte-li něco na srdci, co jste už vždy chtěli vědět a báli jste se to vyzkoušet na sněhu na běžné silnici či parkovišti, tak u nás budete mít jedinečnou šanci to zjistit a v bezpečí a klidu si vše vyzkoušet!

Celý den si chceme společně s vámi hlavně užít!

Cena:

11 900 Kč nebo 450 EUR v případě účasti bez aktivní účasti spolujezdce (může být přítomen v autě)

16 850 Kč nebo 640 EUR v případě aktivní posádky řidič + spolujezdec (tzn. 8 425Kč za osobu!!!)
 
Je to nabídka bez ubytování v místě konání (proto pozdější začátek kvůli cestě).
Na místě k dispozici:

  • 3 profesionálně upravené ledové plochy o celkové délce 2,5km,
  • kruhová dráhá o průměru 80 metrů,
  • vyhřívaná bouda (zázemí) přímo na ploše s teplými nápoji a snacky,
  • k dispozici budou 3 čeští instruktoři pro větší jízdní podíl

Více informací a přihlášky na jan.bezdeka@ecodrive.cz / 728 835 434