Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Výfuky Laityng se slevou pro členy OctaviaClubu

Jeden z partnerů clubu - firma LAITYNG - si připravila speciální, časově omezenou akci pro naše členy ! Sleva až 30% !

LOGO LAITYNG

Laityng je firma, která se více jak 14 let zabývá výrobou a montáží laděných výfukových systémů – středních a koncových dílů výfuků a to včetně koncových dílů v provedení duplex, kde je koncovka funkční na obou stranách vozu. Výfuky jsou s možností volby síly zvuku.  Zcela nově firma zavedla výrobu svodů z nerezové oceli, které jsou vhodné jak pro tuning, tak pro motorsport.

Firma Laityng v současné době připravila mimořádnou slevovou akci, která je určena pro členy našeho clubu. Při objednání jakéhokoliv produktu přímo u firmy Laityng, obdrží každý člen clubu, prokáže-li členství, slevu 15% z maloobchodní ceny. V případě, že se domluví více členů clubu najednou a budou chtít vyrobit a namontovat sportovní výfuk na více vozech, při naplánované jednorázové akci, kdy celková částka zakázky přesáhne 30 000 Kč s DPH, poskytne firma Laityng slevu 20% a v případě 50 000Kč s DPH dokonce 30% slevu.

vyfuky laityng

Firma Laityng již dlouhá léta spolupracuje s časopisem Autosport&Tuning, který je také partnerem OctaviaClubu, a díky tomu na Vás čeká další nabídka. Každý zákazník, který si nechá vyrobit výfuk s cenou vyšší než 5 000 Kč, automaticky ke slevě 15% získává i slevu na předplatné časopisu Autosport&Tuning ve výši 10%.

Slevové zvýhodnění pro členy klubů od firmy Laityng i od časopisu Autosport&Tuning je platné pro objednávky uskutečněné DO 15.5.2013.

PŘI UPLATŇOVÁNÍ SLEVY SE PROKAZUJTE ČLENSKOU KARTIČKOU A ÚDAJI Z NÍ !!

Ukázky prací na vozech Škoda Octavia :
skoda octavia vyfuk laityng 

skoda octavia vyfuk laityng

skoda octavia vyfuk laityng

skoda octavia vyfuk laityng

skoda octavia vyfuk laityng

skoda octavia vyfuk laityng

SORTIMENT PRO VOZY ŠKODA NALEZNETE ZDE >>>>

DISKUTOVAT MŮŽETE ZDE >>>>