Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Výlet - Muzeum a výroba pro členy ze Severní Moravy

Na základě loňského úspěšného kontaktu se Škodou - Muzeum se i letos podařilo zajistit nadstandardní prohlídku ŠKODA Muzea, depozitu a výroby Škoda Fabia a Octavia v MB. 
 
Díky kontaktu s vedoucím sbírek Ing. Velebným máte možnost shlédnout otevřené ženevské vozy: Vision D, Škoda Tudor, Škoda Joyster, Škoda Ahoj, Škoda Yeti cabrio - koncept 2012 - v depozitu, který se běžně neotvírá návštěvníkům. Ženevské vozy jsou přístupné pouze novinářům po speciální žádosti, které vedení Muzea a vývojové oddělení není povinno vyhovět. Vzhledem k tomu, že gymnázium má letitou spolupráci s Muzeem Tatra Kopřivnice, kde místní kustod byl mentorem tvorby škodovácké expozice, vyhověla ředitelka Muzea Škoda Ing. Alena Frýdlová a zpřístupní ženevské vozy i depozit. 
 
Co se týče prohlídky - obvyklá prohlídka čítá pouze 2 výrobní haly dle výběru a uvážení návštěvníka - pro nás jsou připraveny haly tři: Lisovna, svařovna = roboti KUGA a dokončovací linka. Lakovna je zcela nepřístupná a motorárna je z hlediska prohlídky nezajímavá. 
 
Pro bližší představu: viz foto v internetovém odkazu:
 
http://jazgym.cz/cz/deje-se/novinky/mlada-boleslav-automobilova-aneb-zenevske-vozy-studentum.html?hledat=%C5%A1koda
 
Pořadatel: Jazykové gymnázium Pavla Tigrida - Ostrava

termín: 28. červen 2017 – středa

obsah: Škoda Mladá Boleslav – lisovna, svařovna, dokončovací linka Fabia a Octavia III. Muzeum a depozit – běžně nepřístupný, prezentace ženevských konceptů Škoda Tudor a Vision D.

odjezd: 5:00 – vlakové nádraží Svinov (vlastním busem) - sraz před prosklenou halou - buďte přesní!, příjezd: cca 17,30 - tamtéž.

cena: 800 Kč / osoba – zbytek bude vrácen (aktuální cena se odvine od počtu osob v busu - cca 680 Kč = doprava i vstupné). 

Kontakt: ales.mazurek@seznam.cz

777 05 78 16

Volných je určitě 15 míst