Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Vymezovací kroužky pro alu kola - kompletní informace

K čemu se používají vymezovací kroužky?
Potřebujete přesně vycentrovat ALU kola s univerzální středovou dírou? Jejich spolehlivé upevnění na náboj brzdového kotouče zajistí tzv. vymezovací kroužky. Kromě perfektního vycentrování kol navíc přispívají k pohodlnějšímu a bezpečnějšímu cestování.

vymezovaci krouzek

Představujeme vymezovací kroužky
Vymezovací kroužky vyplňují mezeru mezi nábojem brzd a středem kola. Jejich hlavní funkcí je dokonalé vycentrování kol. Výsledek poznáte jak během jízdy, tak na celkovém stavu vozu. Díky kroužkům totiž nedochází k vibracím volantu při vyšších rychlostech. Navíc je náprava automobilu vystavená menší zátěži. S pomocí kroužků tak chráníte i samotné vozidlo.

vymezovaci krouzek

Jaké kroužky vybrat?
Před výběrem centrovacích kroužků potřebujete znát dva rozměry – průměr středové díry ALU kol (vnější průměr) a náboj brzdového kotouče (vnitřní průměr). Návod k jejich změření najdete zde. Naopak nepotřebujete znát typ brzd – kroužky lze totiž upevnit na kotoučové i bubnové brzdy.

- Vymezovací kroužky se vyrábí pro všechny běžné typy a značky automobilů. Kovové kroužky mohou na rozdíl od plastových časem rezavět.
- Vybírat můžete z nejrůznějších rozměrů. Vnější průměry se pohybují v rozmezí 60,1 až 84,1 mm a vnitřní průměry od 54,1 do 78,1 mm.

Tip na závěr
Rozhodli jste se, že vymezovací kroužky vyzkoušíte? Je pro vás důležité kvalitní zpracování při zachování dobré ceny? Prohlédněte si nabídku e-shopu www.vymezovaci-krouzky.cz, který je specialistou na tyto autodíly. Navíc zde najdete mnoho užitečných tipů a rad, jak vybrat ty správné kroužky.