Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Zimní servisní akce ŠKODA do 30.11.2017

Komplexní prohlídka vozu v rámci Zimní servisní akce zahrnuje mimo jiné zátěžový test baterie speciálním přístrojem, diagnostiku s výpisem paměti závad, či kontrolu stavu provozních náplní, včetně ověření mrazuvzdornosti chladicí kapaliny. Prohlídka prověří také stav podvozku a brzdového systému i obložení, stav pneumatik včetně rezervy, funkčnost a nastavení ostřikovačů, stěrače, platnost technické kontroly či povinnou výbavu. V případě slabé baterie je také možno využít akční nabídky ŠKODA Originálních a Economy akumulátorů se slevou až 10 % (již od 1 931 Kč vč. DPH). Servisní technici ŠKODA dále zkontrolují a případně nastaví přední světlomety i ostatní osvětlení vozu. Součástí Zimní servisní akce je také kontrola stavu a funkčnosti filtrů pevných částic a nabídka DPF ze sortimentu Economy nebo Originálních filtrů za akční ceny. Například pro vozy OCTAVIA II s motory 1,6 TDI a 2,0 TDI jsou k dispozici filtry od 12 900 Kč.

Součástí akce je také nabídka zimních pneumatik a zimních kompletních kol s cenami již od 2.016 Kč včetně DPH. Samozřejmostí jsou služby pneuservisu a uskladnění pneumatik.

Nabídka sezonních produktů ŠKODA Originálního příslušenství zahrnuje zvýhodnění 10-15 % na přepravní systémy jako jsou držáky lyží a snowboardů, střešní boxy či vaky na lyže, dále 15 % slevu na sady sněhových řetězů (od 1 178 Kč), 10 % na originální gumové a gumotextilní koberce do interiéru vozu a 10 % na střešní nosiče a příčníky (od 2 999 Kč). Ze sortimentu péče o vůz pak 15% zvýhodnění sortimentu zimní autokosmetiky, lopat na sníh a škrabek a 10 % na přední i zadní lapače nečistot.

Servisní technici ŠKODA doporučují před zimním obdobím věnovat zvýšenou pozornost zajištění dobrého výhledu z vozu. Na něm se kromě vyčištěného ventilačního systému a kabinového filtru nejvíce podílí stěrače. Stírací lišty urazí ve srážkově průměrném roce po skle cca 1 600 km, jde tedy o opravdu namáhaný díl. ŠKODA v rámci Zimní servisní akce nabízí ke každé zakoupené sadě předních stěračů litr ŠKODA Originálního koncentrátu nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů za 1 Kč.

Majitelé vozů starších čtyř let mohou k odstranění případných závad využít také programy ŠKODA pro vozy 4+, například Šekovou knížku se slevami 20 % na vybrané ŠKODA Originální díly i práci k jejich výměně. Připraven je také bohatý sortiment výhodných a kvalitních dílů ŠKODA Economy a továrně repasovaných Výměnných dílů.

Akční ceny sezonního ŠKODA Originálního příslušenství nabízí mimo autorizovaných servisních partnerů také ŠKODA E-shop.

Vybrané příklady:
- sada předních stěračů Octavia 2 = 738 Kč
- sada předních stěračů Octavia 3 = 745 Kč
- kompletní zimní kolo Octavia 2, model "Flash", pneu Pirelli SottoZero 3 205/50 R 18 93V = 6 845 Kč

Další produkty naleznete ve speciální sekci ŠKODA E-shopu >>>>>

Objednat se online do servisu můžete na stránkce Zimní akce 2017 >>>>>